קריירה בתחום האסתטיקה – להמציא את עצמך מחדש

נשים רבות מנצלות את חופשת הלידה כדי לבחון את עתידן ולשנות כיוון מקצועי, למעשה זהו טרנד נפוץ מאד בשנים האחרונות שנשים שיצאו לחופשת לידה ממקום עבודתם לא ישובו אליו בתום החופשה אלא ימשיכו הלאה וימצאו עיסוק שיותר יתאים להם מבחינת הפוטנציאל שלהן ומבחינת המציאות החדשה שאליה נכנסו שכוללת צאצא קטן וחמוד שמצריך שעות גמישות ונוחות יותר בעבודה.

קריירה בתחום האסתטיקה לעצמאיות ולשכירות

תחום האסתטיקה רק הולך ומתפתח עם השנים שחולפות, טיפולים חדשים שנכנסים לשוק, המודעות ההולכת וגוברת ונשים שרוצות לשמור על צעירותם למשך שנים רבות יותר, כל אלו הפכו את תחום האסתטיקה לקריירה עבור נשים רבות בארץ, כאשר חלקן עובדות כעצמאיות המפעילות מכון יופי וחלקן עובדות כשכירות במכוני יופי שונים….

בתי ספר למקצועות האסתטיקה הפכו בשנים האחרונות לנפוצים במיוחד והביקוש מעולם לא היה גבוה כל כך, אחד מבתי הספר הגדולים והמוכרים ביותר בישראל הוא בית הספר לאסתטיקה של יוליה גל, יזמית מובילה בתחום האסתטיקה שהתחילה מכלום והגיע לטופ בזכות עבודה קשה, אמונה והתמדה…

בית הספר של יוליה הוא בית הספר המשגשג ביותר בתחום לא רק בגלל המקצועיות, ההשקעה בפן המעשי והתמקדות בכל תלמיד ותלמידה אלא גם בעיקר בעקבות ההשראה שיוליה גל מעניקה לכל הנרשמים לקורסים שחולמים בסופו של יום ללכת בדרכה ולהצליח כמוה.

קורסים מקצועיים בתחום האסתטיקה

הקורסים הכי נפוצים ופופולאריים בתחום האסתטיקה הם: בניית ציפורניים, עיצוב גבות, הסרת שיער, קורס איפור קבוע, קורס עיצוב גבות בחוט וסכין, קורס קישוטי ציפורניים, קורס הלחמת ריסים, קורס הרמת ריסים, קורס איפור קבוע לגבות, קורס פדיקור ומניקור.

טיפ חשוב למחפשות אחר בית ספר למקצועות האסתטיקה – שימו לב שכאשר אתן מחפשות אחר בית ספר טוב ואמין ללימודי האסתטיקה, הקפידו לבדוק האם הוא מעניק גם שעות בפרקטיקה בהן אתן תוכלו להתנסות באופן מעשי על מטופלות אמיתיות.

פורטל האמהות © 2014