מכון יופי: הבריחה שלך משגרת היום יום

אסקייפ רום לבריחה מהשגרה? למה להתאמץ ולחפש את המפתח, כשהפתרון המרגיע לשבוע או חודש לחוצים במיוחד נמצא ממש מתחת לפנס?

 

או יותר נכון – מתחת למנורת הקוסמטיקאית…

טיפולי יופי – הבריחה המרגיעה

כל העניין של עיסוי לפנים וטיפול לעור, האווירה השקטה והסביבה של מכון יופי או קוסמטיקה, הוא סוג של פינוק אישי.

ומי לא נרגע או שוקע במחשבות על עולם טוב יותר, כאשר דואגים לפנק אותו או אותה, מרגיעים ומשקיטים?

  • אין ספק שטיפול במכון יופי, כאשר הסביבה מעוצבת נכון, מרגיעה ונעימה, הוא כולו “סל” של בריחה מהמציאות, ושכחה של טרדות היום-יום.

זמן לעצמך

בסופו של דבר, הזמן שמבלים במכון היופי הוא זמן שאמור להיות מוקדש רק לך.

  • אם עושים זאת נכון, מכבים את הטלפון הנייד ומתנתקים לשעה קלה מכל הבקשות והמרדפים.

כיבוי הסלולרי אפקטיבי במיוחד בשעות שבהן כבר לא אמורים להיות יותר זמינים לבוס או ללקוחות או לכל אחד אחר, כולל הבייבי סיטר שנשארה עם הילדים בבית.

 

מה לגבי ‘מה שקורה’?

לא מעט פעמים יוצאים למכון יופי עם חברה, בת או אמא: הרעיון הכללי הוא שוב, לנצל את זמן האיכות ואת האווירה הכללית כדי להתעדכן במה שקורה.

יותר טוב מבית קפה?

  • יכול להיות: המקום אינטימי יותר, נטול רעשים ומרגיע, ובזמן שמחכים עם המסכה או הפילינג, או בזמן העיסוי לכפות הידיים, אפשר להשלים לא מעט חסרים.

אסור לשכוח שזה חלק מהלייף-סטייל

כן, זה יישמע אולי מצחיק, אבל טיפולי יופי וביקורים שוטפים במכון יופי הם חלק מסגנון חיים מסוים, שעוזר לשמור גם על הבריאות הנפשית שלך.

היכולת שלך להחליט שבזמן מסוים כלשהו את מתנתקת מהעולם החיצון ונותנת לעצמך להירגע משפיעה על היציבות הנפשית שלך ונותנת לך עוד קצת חופש, שביום-יום הוא בוודאי חסר.

  • החופש הזה, השעה החודשית או זו שאת לוקחת לעצמך פעם בשבועיים, שומרים על המראה שלך: הטיפול עצמו, הרוגע שהוא משפיע והאפקט שהוא יוצר: יפה יותר משמע בטוחה יותר בעצמך ורגועה יות,ר גם במישור הזה.

לסיכום?

ביקור במכון יופי הוא בריחה מרגיעה מהמציאות היום-יומית, אפשרות לניתוק מהמתחים היומיים ועוד יותר מזה – שיפור בביטחון העצמי. כל אלה חשובים לבריאות הנפשית שלנו ואפילו לקשר שלנו עם הסביבה.

 

מכוני יופי איכותיים תמצאו רק באתר b144

פורטל האמהות © 2014