טיפול בצלוליט

הצלוליט הוא בעייתן של נשים רבות בכל רחבי העולם, הגושים והסימנים שמופיעים על פני העור מפריעים לנו ללבוש את בגד הים, מורידים את הביטחון האישי וגורמים ללא מעט רגשות נחיתות… אך מסתבר שיש כמה דרכים לא רעות להתמודד עם תופעה אסתטית זו ועליהן נרחיב כאן בעמוד.

שיטות טיפול בצלוליט


ובכן לפני שנרחיב על השיטות הקיימות לטיפול בתופעת הצלוליט נקדים ונסביר בקצרה מהי בכלל תופעה זו בכדי שלאחר מכן יהיה לכם קל יותר להבין כיצד הטיפולים עובדים. אז הצלוליט הוא למעשה מעין הצטברות של שומן ופסולת הגוף ש”נתקעו” באזור כלשהו בגוף ויוצרים מראה גושי ולא סימטרי של העור, בכדי להעלים את תופעה זו יש לטפל בצורה כזו או אחרת בהצטברויות אלו ולפזר את השומן משם.

  • המסת שומן – ובכן טיפול המסת השומן נחשב ליעיל והטוב ביותר לטווח ארוך בטיפול כנגד צלוליט מכיוון כי בניגוד לשיטות האחרות הוא היחיד שמחסל את מצבורי השומן על ידי המסתם בעוד בטיפולים האחרים בסה”כ משפרים את זרימת הדם באזור כדי שהשומן ינדוד ולא יצטבר יותר שם. טיפול המסת שומן יכול להתבצע על ידי שלושה מכשירים שהם: מכשיר גלי רדיו, מכשיר אולטרסאונד ומכשיר לייזר, במהלך הטיפול השומן יומס על ידי האנרגיה שכל אחד מהמכשירים האלו מפיק ויתפנה מהגוף באמצעות ההפרשות בצורה טבעית.
  • טיפול בואקום – טיפול בואקום הוא הליך בו ישתמש המטפל/ת במכשיר שקצת מזכיר פומפה של שירותים, המכשיר יוצמד לאזור בו קיימת תופעת הצלוליט ובעזרת הואקום שהוא יוצר הוא ישפר את זרימת הדם באזור, יפרק את מצבורי השומן ויגרום להם לנדוד מהאזור הספציפי כדי לשפר את האסתטיקה. בכדי שטיפול זה יצליח יש לבצעו מספר פעמים בהפרשים של שבוע- שבועיים ( לפי המלצת המטפל/ת ) לאחר שהתוצאות הסופיות מושגות יש לשמר את הטיפול אחת לחודש בכדי למנוע חזרתם של מצבורי השומן.
  • עיסוי לימפטי – עיסוי לימפטי הוא עיסוי חזק שמטרתו היא פירוק המצבורים של השומן ושיפור זרימת הדם לאזור, עבור אותן נשים שחושבות כעת שהן זכו בלוטו ויוכלו לשלב עיסוי מפנק יחד עם טיפול בצלוליט יש לנו חדשות לא טובות, עיסוי לימפטי הוא לא נעים ולא מפנק, הוא טיפול עוצמתי ומכאיב שמטרתו
פורטל האמהות © 2019