הצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים קיימים כיום כמעט בכל מרפאה אסתטית שמכבדת את עצמה, הם הפכו לכאלו פופולאריים בזכות היכולת שלהם לגרום לשומן להתמוסס בתוך הגוף ולהתנדף ממנו בצורה טבעית לחלוטין בלי כל צורך בביצוע חתכים, החדרת צינורית שאיבה וסיכון לצלקות על פני העור. הטיפול מיועד עבור אנשים הסובלים ממצבור שומן באזור ספציפי כמו לדוגמא: אזוהצרת היקפים בגלי רדיור הישבן, הירכיים, המותניים, הבטן, הזרועות, הרגליים והקרסוליים.

את טיפול הצרת ההיקפים תוכלו לעשות על ידי כמה וכמה שיטות שונות עליהן תוכלו לקרוא מיד בהמשך:

הצרת היקפים השיטות הנפוצות בישראל

  • הצרת היקפים בגלי רדיו – הצרת היקפים עם מכשיר גלי רדיו הוא הליך בו שפופרת הטיפול תהיה צמודה לעורכן ממש באזור בו קיימת בעיית השומן, השפופרת תשדר גלי RF כלפי אותו שומן ותגרום למעשה להתפרקותו והתמוססותו בתוך הגוף וזאת בזכות אנרגיית הגלים שגרמו להתחממותו. לאחר שהתפרק בתוך הגוף התהליך הופך להיות זהה לכל שאר טיפולי הצרת ההיקפים כאשר השומן מפונה החוצה מהגוף דרך ההפרשות בצורה טבעית. מידע מורחב על שיטה זו תוכלו למצוא בעמוד הבא.
  • הצרת היקפים בודי טייט – הצרת היקפים עם מכשיר הבודי טייט הוא למעשה הטיפול היחידי מבין כל שאר המכשירים שמצריך חתכים קטנים בגוף, למעשה הליך זה משלב בין טיפול הצרת היקפים במכשיר גלי רדיו לבין ניתוח שאיבת שומן המוכר לכולנו, בעזרת שילוב של השניים הוא מצליח להשיג תוצאות טובות ומהירות יותר. התהליך מתחיל כאשר המנתח מבצע חתך ממש קטן ( בניגוד לניתוח שאיבת שומן ) באזור הטיפול דרכו מוחדרת צינורית דקה שתשאב את השומן לאחר מכן, בשלב זה שפופרת גלי הרדיו מתחילה לשדר את הגלים כאשר היא משתמשת בצינורית כמוליך ומתכווננת ממש על מצבור השומן וממיסה אותו, השומן המומס נשאב מיד החוצה על ידי הצינורית בקלות וביעילות ללא כל התאמצות מיוחדת של הרופא המנתח. למידע מורחב על מכשיר זה היכנסו לעמוד הבא.
  • הצרת היקפים באולטרסאונד – הצרת היקפים באולטרסאונד היא עוד שיטה יעילה להמיס את מצבורי השומן הנמצאים בגופכם והפעם על ידי גלי אולטרסאונד, למעשה אין כל שונה בהליך המתבצע בשיטה זו ובאופן הפירוק של השומן אלא שבמקום השימוש בגלי ה- RF ייעשה שימוש בגלי אולטרסאונד. למידע מורחב על השיטה כגון: מחירים, תוצאות ועוד כנסו לעמוד הבא.
  • הצרת היקפים במכשיר לייזר – מכשיר הלייזר הוא גולת הכותרת ולכן שמרנו אותו לסוף, המכשיר מבצע את המסת השומן בגוף בדיוק הגבוה ביותר שקיים בין כל שאר המכשירים, היכולות של המכשיר להיות מתוכנת ומדויק מסייעת לטיפול יעיל יותר ולסיכויים קלושים יותר שהטיפול יחרוג מהיקפו ואולי יפגע גם באזורים שאליהם הוא איננו צריך להגיע. למידע רחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הבא.

מי מתאים לטיפול הצרת היקפים ומי לא

ובכן בשלב הזה קיימת אכזבה גדולה לחלק בלתי מבוטל מהאוכלוסייה שטועה כאשר היא חושבת שטיפולי הצרת היקפים מתאימים לאנשים בעלי משקל עודף באופן כללי, טיפולים אלו אינם מסוגלים להתמודד עם בעיית שומן כללית אלא אך ורק מצבורי שומן קטנים ( 600-800 סמ”ק ) במידה ותחליטו לבצע טיפול הצרת היקפים כאשר משקלכם הוא עודף סביר מאד להניח כי לא תראו שום השפעה ויהיה חבל על הכסף והזמן שהשקעתם.

הטיפול כן מתאים לנשים וגברים אשר סובלים מ”צמיגים” וצלוליט ( כלומר שומן שהצטבר באזור ספציפי ) בחלקים שונים בגופם ובסה”כ לא סובלים מעודף שומן כללי.

פורטל האמהות © 2019