אסתטיקה

מהיום בו הפכנו להיות אמהות סדר העדיפויות שלנו השתנה ואת המקום הראשון מן הסתם תפסה המשפחה, נשים רבות בשלב זה של החיים נוטות להזניח את עצמן ולהשקיע את כל מרב האנרגיה בקריירה ובמשפחה, אך האסתטיקה החיצונית היא חלק בלתי נפרד מהנשיות שלנו ומהזוגיות שלנו, לא הייתן רוצות שהגברים שלכם יזניחו עצמם, יגדלו שערות, זקנים לא מטופחים וכרס שבולטת באופן קיצוני, הצורך לשמור על המראה החיצוני משתמעת לשני הצדדים בזוגיות, גם לגברים וגם לנשים.

טיפולי אסתטיקה נפוצים לפתרונות מהירים


אם את אשת קריירה עסוקה ובו בזמן גם אמא לכמה צאצאים הרי שזמן עבורך הוא מושג נשכח, לרוב המחסור בזמן הוא האחראי הגדול ביותר להזנחה האסתטית שלנו. כיום הרפואה האסתטית מאפשרת לנו מספר פתרונות זריזים לבעיות אסתטיות נפוצות כגון:

  • טיפול בצלוליט – צלוליט הוא אחד מתופעות הלוואי של מצבורי השומן המתרכזים באזורים שונים כגון: הישבן, הירכיים והאגן, אותם סימנים הנקראים צלוליט ניתנים לטיפול בצורה פשוטה יחסית וללא כל צורך בהתעמלות או דיאטה. למעשה קיימים מספר שיטות טיפול לצלוליט כגון: המסת שומן, טיפול בוואקום, עיסוי לימפטי ועוד… את הסקירה המלאה על הטיפולים הללו תוכלו למצוא בעמוד טיפול בצלוליט. למידע על הטיפולים לחצו כאן!
  • טיפולי הצרת היקפים – טיפולי הצרת היקפים מאפשרים לכן להסיר מצבורי שומן מרגיזים הנמצאים באזורים בולטים וכל זאת מבלי שתצטרכו לבצע כל פעילות גופנית או דיאטה, את הטיפולים הללו מבצעים לרוב על ידי פירוק והמסה של השומן באופן פנימי באמצעות מכשירים שונים עליהם תמצאו מידע רב בעמוד הצרת היקפים.
  • טיפולי בוטוקס לקמטי הבעה – קמטי הבעה הם בעיה נפוצה אצל רבים מאתנו, אותם קמטים לא קשורים לגיל אלא לשריר שמתפקד בצורה לא רצויה ובעקבות כך נוצרים אותם קמטים על פני העור, הטיפול בקמטים אלו הוא בעזרת חומר הבוטוקס שבעצם מוחדר אל השריר ומשתק אותו כדי להרפות אותו ובכך להעלים את הקמטים. למידע רחב יותר על החומר עצמו ועל האופן בו הוא פועל היכנסו לעמוד טיפולי בוטוקס.
  • טיפולי מילוי קמטים – קמטים הם הליך שמתרחש אצל כל אדם ואדם בשלב כזה או אחר של החיים, אצל חלק מאתנו תהליך זה יתרחש בשלב צעיר יותר וזאת בעקבות גנטיקה, חשיפה מוגזמת ולא בטוחה בפני השמש במהלך החיים, מתח רב ועוד…. את המראה של הקמטים אפשר להעלים באמצעות חומרי מילוי שונים המוחדרים אל מתחת לעור וגורמים למראה מלא וחלק של העור. סקירה מלאה על החומרים הקיימים ועל אופן הפעולה שלהם תוכלו לקרוא בעמוד מילוי קמטים.
  • טיפול בפיגמנטציה – פיגמנטציה נובעת מכמה סיבות שונות ומגוונות המתחילות בגנטיקה ומסתיימות בחשיפה לשמש, בכל אופן קיימות שיטות להעלים או לפחות לטשטש את אותם כתמים ועל כך תוכלו לקרוא בעמוד טיפול בפיגמנטציה.
  • טיפולי הסרת שיער – טיפולי הסרת שיער בלייזר הם טיפולים פופולאריים במיוחד באמצעותם אפשר להסיר שיער לא רצוי ממקומות שונים בגוף, את טיפולי הסרת השיער אפשר לבצע עם מכשיר הלייזר הפופולארי, מכשיר ה- IPL, ובאמצעות אפילציה. את הסקירה המלאה והמפורטת על טיפולים שונים אלו תוכלו למצוא בעמוד הסרת שיער.
  • טיפול בורידים בולטים – ורידים בולטים הם בעיה נפוצה מאד בקרב נשים ובעיקר לאחר הריון, את התופעה האסתטית הלא נעימה הזו ניתן להעלים על ידי מספר שיטות שונות. את הסקירה המלאה והמפורטת על שיטות אלו תוכלו למצוא בעמוד טיפול בורידים בולטים.
  • טיפולי פילינג – פילינג הוא טיפול המאפשר חידוש של העור והעלמה של כתמים שונים שהופיעו עליו, את הטיפול ניתן לבצע על ידי כמה שיטות שונות אותן תוכלו לסקור בעמוד פילינג.
  • טיפול עיבוי שפתיים – עיבוי שפתיים הוא טיפול המאפשר לכן להיראות חושניות, נועזות ונשיות יותר, את טיפול עיבוי השפתיים ניתן לבצע על ידי כמה חומרי מילוי שונים כאשר חלק מהם מחזיקים מעמד לכמה חודשים בלבד בעוד חלק אחר מהם נשאר לעד. לסקירה המלאה על טיפולים אלו כנסו לעמוד עיבוי שפתיים.
  • ניתוחים פלסטיים שונים – ניתוחים פלסטיים רבים מאפשרים לנו כיום לשנות את נתוני הגוף שלנו ולהבליט את הנשיות והיופי החיצוני, בעמוד ניתוחים פלסטיים תמצאו מידע רב על הניתוחים הפופולאריים ביותר כגון: ניתוח אף, ניתוח הגדלת חזה, מתיחת פנים, מתיחת בטן ועוד…
פורטל האמהות © 2019